Polski
English
Deutsch

Okolica

Szerokie piaszczyste plaże są oczywiście największą atrakcją wybrzeża. Liczne dmuchane zamki, balony do skakania, skutery wodne, motorówki, czy zjeżdżalnie, sprawiają, że nie będą się Państwo na niej nudzić. Co kilkadziesiąt metrów znajdują się bazy ratowników wodnych, którzy bacznie obserwują plażowiczów i pilnują, by nikomu się nic nie stało.
Tutaj życie tętni 24h na dobę. Z pewnością nie sposób podczas pobytu w Pobierowie skorzystać z gościnności wszystkich lokali gastronomicznych na ulicy Grunwaldzkiej. Smażalnie, grille, lodziarnie, puby, dyskoteki.. czego tylko dusza zapragnie to tutaj znajdziecie.

Turysta może tu bardzo miło i ciekawie spędzić czas. Organizowane są zabawy, zawody, aerobik. Można bawić się, kibicować, wygrać cenne nagrody.

Pobierowo to wspaniałe miejsce do spacerów wśród lasów sosnowych. Spacery po wydmach przy zachodzącym słońcu to prawdziwy relaks dla poszukujących ciszy i spokoju.

Będąc na wybrzeżu rewalskim mamy możliwość zobaczyć te piękne okolice z lotu ptaka. Lotnisko mieści się przy drodze dojazdowej do Niechorza. Cena przelotu za osobę wynosi ok 50 zł

Miłośnikom golfa polecamy wyjazd do znajdującego się w pobliżu Kołczewa. 27-dołkowy kompleks golfowy Amber Baltic jest przystosowany do wymogów zawodowych i amatorskich turniejów golfowych. Amber Baltic Golf Club oferuje również możliwość nauki i doskonalenia techniki gry pod okiem zawodowego trenera.

Pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem znaleźć można wspaniałe miejsce do uprawiania paralotniarstwa. Jest to odkryty brzeg klifowy, z którego przy sprzyjających wiatrach od morza można obserwować lub spróbować swoich sił na paralotni.

Natomiast w Trzeszczu znajduje się kościół, z którego do dziś zachował się tylko fragment. Morze systematycznie podmywając brzeg przez wieki zbliżało się do świątyni tak, że w połowie XIX wieku musiała ona zostać zamknięta. Obecnie pozostała tylko południowa ściana.

Zarezerwuj pokój

Przyjazd:
Wyjazd:

Spot Villa Porto

Villa Porto