okolica

Poznaj okolicę Villa Porto w Pobierowie

Szerokie piaszczyste plaże są oczywiście największą atrakcją wybrzeża. Liczne dmuchane zamki, balony do skakania, skutery wodne, motorówki, czy zjeżdżalnie, sprawiają, że nie będą się Państwo na niej nudzić. Co kilkadziesiąt metrów znajdują się bazy ratowników wodnych, którzy bacznie obserwują plażowiczów i pilnują, by nikomu się nic nie stało.

Tutaj życie tętni 24h na dobę. Z pewnością nie sposób podczas pobytu w Pobierowie skorzystać z gościnności wszystkich lokali gastronomicznych na ulicy Grunwaldzkiej. Smażalnie, grille, lodziarnie, puby, dyskoteki.. czego tylko dusza zapragnie to tutaj znajdziecie.

Turysta może tu bardzo miło i ciekawie spędzić czas. Organizowane są zabawy, zawody, aerobik. Można bawić się, kibicować, wygrać cenne nagrody.

Pobierowo to wspaniałe miejsce do spacerów wśród lasów sosnowych. Spacery po wydmach przy zachodzącym słońcu to prawdziwy relaks dla poszukujących ciszy i spokoju.

Będąc na wybrzeżu rewalskim mamy możliwość zobaczyć te piękne okolice z lotu ptaka. Lotnisko mieści się przy drodze dojazdowej do Niechorza. Cena przelotu za osobę wynosi ok 50 zł

Miłośnikom golfa polecamy wyjazd do znajdującego się w pobliżu Kołczewa. 27-dołkowy kompleks golfowy Amber Baltic jest przystosowany do wymogów zawodowych i amatorskich turniejów golfowych. Amber Baltic Golf Club oferuje również możliwość nauki i doskonalenia techniki gry pod okiem zawodowego trenera. 

udogodnienia

Dodatkowe udogodnienia dla Gości Villa Porto

Internet Wifi

Darmowy internet WIFI

Rezerwacje 24/7

Dzięki naszemu systemowi online i Booking.com mają Państwo możliwość rezerwacji pokojów nawet 24/7.

Transfer z lotniska

Dodatkowo wykonujemy płatny transfer na lotniska: Goleniów, Berlin

Śniadania w cenie

Pyszne kompozycje śniadaniowe, to jest to co przyciąga co roku naszych gości do Villi.

Piękne krajobrazy

Wokół Villi Porto znajdują się piękne tereny, krajobrazy - idealne dla miłośników fotografii!

Ręczniki

Villa Porto wszystkim gościom udostępnia darmowe ręczniki, prywatną łazienkę i suszarkę do włosów.

Plac zabaw dla dzieci

Na terenie obiektu znajduje się mały, kolorowy plac zabaw dla najmłodszych.

Darmowy Parking

Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking dla gości.

plaże

Plaże i okolica Villi Pobierowa

Pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem znaleźć można wspaniałe miejsce do uprawiania paralotniarstwa. Jest to odkryty brzeg klifowy, z którego przy sprzyjających wiatrach od morza można obserwować lub spróbować swoich sił na paralotni.

 Natomiast w Trzeszczu znajduje się kościół, z którego do dziś zachował się tylko fragment. Morze systematycznie podmywając brzeg przez wieki zbliżało się do świątyni tak, że w połowie XIX wieku musiała ona zostać zamknięta. Obecnie pozostała tylko południowa ściana.

Zaloguj się